Shërbimet

Image

Këshilla

për kushtet për rritjen dhe kultivimin e zogjëve.

Image

Vizita

nëpër ferma vojse dhe këshilla për ngritjen dhe rritjen e pulave vojse (me vijat komerciale) për fermert e reja dhe ato me përvojë..

Image

Kujdesi

dhe rritja e kafshëve (ushqyerja dhe kushtet per rritje dhe trajtim medicional).

Image

Shërbim dhe këshillim

për rritjen e zogjëve me theks të veqant të borjlerëve dhe zogjëve të fshatit.

Image

Keshilla për ndërtimin e

fermave të reja.

Image

Këshilla dhe shërbime për

rritjen e zogjëve.

Image

Këshilla dhe shërbime në

të ushqyerit

e shpezëve si dhe preventivat për shëndetet të shpezëve dhe kafshëve.

Leave A Reply:

(optional field)

  1. magnificent post, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I am confident, you’ve a huge readers’ base already!

  2. I'm impressed, I have to admit. Rarely do I encounter a blog that's both equally educative and interesting, and let me tell you, you've hit the nail on the head. The issue is something which not enough folks are speaking intelligently about. Now i'm very happy that I found this in my hunt for something concerning this.|